Retix.C VIEDĀ DNS TERAPIJA

Retix.C VIEDĀ DNS TERAPIJA

Jebkurā vecumā piemērota antioksidantu terapija ādas elastības, mirdzuma un jaunavīgā izskata atjaunošanai. Divu posmu terapijai tiek izmantots unikāls maisījums, kas satur ferulskābi, peptīdus un augšanas faktorus – vielas, kuras papildina cita citu, veicinot ādas šūnu DNS atjaunināšanas procesus, vājinot ādas eksogēnās un endogēnās novecošanās faktoru ietekmi.

KĀDI IR PROCEDŪRAS IEGUVUMI?

  • Izlīdzina ādas toni;
  • Mazina apsārtumu;
  • Padara gaišākus pigmentācijas plankumus;
  • Uzlabo ādas elastību.

KAM TĀ IR PAREDZĒTA?

Procedūra ir paredzēta, ja ir:

  • Epidermas hidrolipīdu barjeras bojājumi;
  • Ādas jutība pret saules un ārēju faktoru iedarbību;
  • Ādas tonusa un elastības zudums;
  • Dažādu iemeslu izraisītas ādas toņu pārmaiņas;
  • Priekšlaicīga ādas eksogēnā un endogēnā novecošanās;
  • Ādas blīvums, fotonovecošanās pazīmes.

Procedūra nav paredzēta grūtniecēm vai krūts barošanas laikā, onkoloģijas pacientiem, kā arī tad, ja ir ādas bojājumi (nobrāzumi, iekaisumi, brūces) apstrādājamajā zonā.

Cik procedūras ir nepieciešamas?

Optimālā rezultāta iegūšanai ieteicams triju procedūru kurss ik pēc 10-14 dienām.

PĪLINGA AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:

FERULSKĀBE – spēcīgs antioksidants, kas šūnas aizsargā pret kaitīgiem ārējiem faktoriem, tādiem kā ultravioletais starojums un vides piesārņojums.
ACETILTETRAPEPTĪDS – 2 – peptīds, kas pastiprina ferulskābes iedarbību. Tas ir spēcīgs antioksidants, pārāks par dažādām C vitamīna formām.
FLORETĪNS – dabisks flavonoīds,kas nomāc proteolītisko enzīmu un melanocītu tironāzes iedarbību, tā pastiprinot atjaunošanās mehānismus un koriģējot šūnu novecošanās redzamās pazīmes.
AUGŠANAS FAKTORS TGF-B2 – (Nicotiana benthamina heksapeptīda-40 Sh polipetīds-76), tāpat kā retinoīdi piedalās vielmaiņas aktivizēšanā, izraisot I tipa kolagēna sintēzi.
ALFAHIDROKSISKĀBES – (pienskābe, citronskābe, ābolskābe) ietekmē ādas keratinizāciju un korneocītu saistīšanos, tā palēlinot novecošanās procesus.

MEZOTERAPIJAS KOKTEIĻA AKTĪVĀS SASTĀVDAĻĀS:

FERULSKĀBE – spēcīgs antioksidants, kas šūnas aizsargā pret kaitīgiem ārējiem faktoriem, tādiem kā ultravioletais starojums un vides piesārņojums.
ACETILTETRAPEPTĪDS – 2 – saukts arī par ”jaunības peptīdu”, veicina ādas atjaunināšanos.
ACETILHEKSAPEPTĪDA-51 AMĪDS – heksapeptīds, kas imitē O-FOXO3 grupas olbaltumvielu aktivitāti, kuras, pastiprinot gēnu ekspresiju, piedalās tādos procesos kā šūnu proliferācija un DNS atjaunināšana.
DIAMINOPROPIONOILTRIPEPTĪDS-33T – aizsargā no ultravioletā starojuma tieši vai netieši radītiem DNS un olbaltumvielu bojājumiem.
DABĪGU SASTĀVDAĻU (OLĪVU LAPU AKSTRAKTA, ZIZIFA EKSTRAKTA UN POLISAHARĪDA LEVĀNA) komplekss, aktivizējot proteasomu – ādas šūnu dabisko reģenerācijas sistēmu – palielina to noturību pret stresu, uzlabo mitrināšanu un veicina šūnu atjaunošanos.
OLIGOPEPTĪDS-1 – augu izcelsmes augšanas faktors, kas piešķir elastību un tvirtumu nobriedušai ādai.
HIALURONSKĀBE – (divu veidu skābe ar mazu molekulmasu) nodrošina ādas mitrināšanas un tvirtuma uzturēšanu, kā arī veicina endogēnās hialuronskābes, kolagēna un elastīna sintēzi.