Retix.C REVIVE TC3 MED. pīlings

Retix.C REVIVE TC3 MED. pīlings

REVIVE TC3 MED. pīlings satur trihloretiķskābes, mandeļskābes un kojskābes maisījumu. Tas palīdz nolobīt epidermas augšējā slāņa atmirušās šūnas un veicina šūnu atjaunošanos, tā netieši stimulējot audu reģenerāciju, kā arī mazinot grumbu un iespējamo rētu parādīšanos, lai āda atgūtu optimālu dabisko stāvokli.

REVIVE TC3 MED. pīlinga indikācijas:

· Aknes radīto bojājumu (melno piņņu) un virspusējo rētu terapija;
· Ādas disharmonijas novēršana;
· Ādas spodruma un veselīgā izskata zudums;
· Ādas tonusa un tvirtuma zudums;
· Redzamas virspusējas grumbas.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

12% TRIHLORETIĶSKĀBE stabilizētā un drošā formā iedarbojas uz epidermas augšējo slāni un tās granulēto slāni, veicinot to bioloģisku atjaunināšanos un revitalizāciju. Šī skābe mazina grumbas, aknes radītos ādas bojājumus un rētas, kā arī vājina ādas krāsas pārmaiņas.
4% KOJSKĀBE nomāc melanīna sintēzē iesaistītā galvenā enzīma tirozināzes aktivitāti un lieliski vājina ādas krāsas pārmaiņas, turklāt šī skābe ir droša ādai, jo nav kairinoša un neizraisa un neizraisa alerģisku reakciju.
5% MANDEĻSKĀBE dzidrina ādu, vājinot ādas krāsas pārmaiņas, un palīdz pret aknes radītajiem ādas bojājumiem. Tā arī tvirtina ādu, mazina virspusējās grumbas un uzlabo ādas vispārējo stāvokli.
20% C VITAMĪNA nātrija askorbāta formā tūlīt pēc lietošanas spilgtina ādu un izlīdzina tās toni, kā arī stiprina asinsvadus .