PMP piparmētru pīlings

PMP piparmētru pīlings

Tas ir jaunās paaudzes ķīmiskais pīlings ar mentola ekstraktu un biorevitalizācijas efektu, kas veicina jaunu šūnu augšanu un nodrošina ādu ar izejvielām, kas nepieciešamas, lai stimulētu un uzturētu šūnu veselību.

KĀDI IR PROCEDŪRAS IEGUVUMI?

Pīlings veicina audu atjaunošanos, šūnu vielmaiņu, strukturālo proteīnu apmaiņu un atjauno ādas fizioloģisko stāvokli, kā arī palīdz ādas nepilnību mazināšanai, piemēram, ja ir paplašinātas poras, rētas, akne, smalkas grumbiņas.

KAM IR PAREDZĒTA PROCEDŪRA?

Piparmētra pīlinga procedūra ir paredzēta ādas foto un hrono- novecošanās profilaksei un ārstēšanai jebkurā vecumā. Pīlings palīdzēs atgūt ādas elastību, tvirtumu, kā arī jaunai un veselīgai ādai raksturīgu krāsu un mirdzumu.
Procedūru laikā tiek samazināta ādas virsmas pigmentācija, ragveida zvīņu sabiezējumi un smalkās krunciņas, kā arī attīrīti tauku dziedzeri un sašaurinātas poras. Procedūra būs piemērota arī pacientiem ar akni, postakni, kuperozi, taukainu ādu ar paplašinātām porām un jutīgu ādu.

Procedūra nav paredzēta grūtniecēm vai krūts barošanas laikā, onkoloģijas pacientiem, kā arī tad, ja ir ādas bojājumi (nobrāzumi, iekaisumi, brūces) apstrādājamajā zonā.

Cik procedūras ir nepieciešamas?

Pilnam kursam iesakām 4-6 procedūras ar intervālu 1-2 nedēļas atkarībā no pacienta indikācijas un sasniedzamā ārstēšanas mērķa.

Vai rezultāts būs redzams jau pēc pirmās procedūras?

Jā, rezultāts ir redzams jau pēc pirmās procedūras, tomēr, noturīgam un pilnīgam efektam, procedūru nepieciešams veikt kursa veidā.

Vai procedūru var veikt visu cauru gadu?

Procedūrai nav sezonālu ierobežojumu un to var veikt visu cauru gadu. Kursa laikā un vismaz mēnesi pēc procedūras jālietot saules aizsargkrēms ar SPF50.

Cik ilga ir procedūra?

Procedūra ilgst 30-40min, atkarībā no apstrādājamās ķermeņa zonas.