Lāzerepilācija

DEKA Again MOVEO

Mēs strādājam ar mūsdienīgu aleksandrīta un Nd: YAG lāzeriekārtu DEKA Aigain MOVEO. Šis  ir vienīgais lāzera veids, kas spēj likvidēt gan tumšos, gan gaišos un plānos matiņus, turklāt inovatīvā MOVEO tehnoloģija ir vienīgā pasaulē, kas nodrošina procedūru nesāpīgu.

MOVEO tehnoloģijas priekšrocības:

Piemērots visiem ādas tipiem (arī iesauļotai)

Efektīvs arī gaišiem un plāniem matiņiem

Ātrs un saudzīgs process

Procedūra ir nesāpīga

Kas ir lāzerepilācija?

Lāzerepilcija ir visdrošākais un populārākais veids kā bez sāpem atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma ilglaicīgi. Mēs piedāvājam lāzerepilāciju ar jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzeru Deka Again, kas 2022. gada AMWC estētiskās medicīnas Pasaules kongresā ieguva balvu kā labākais savā kategorijā. Aleksandrīta lāzera jauda ir būtiski lielāka par citu matiņu likvidēšanas ierīču jaudu, tādējādi tas spēj nodrošināt ilgstošu un efektīvu matiņu likvidēšanu. Aleksandrīta lāzers ir vienīgais, kas ļauj likvidēt arī gaišus un plānus matiņusturklāt tas veicina kolagēna sintēzi, tādēļ pēc procedūras āda kļūst veselīgāka un gaišāka. Pateicoties Deka Again inovatīvajai MOVEO tehnoloģijai, lāzerepialāciju ir iespējams veikt BEZ sāpēm nezaudējot efektivitāti.

Kāpēc aleksandrīta lāzers ir efektīvāks nekā citi?

755nm Aleksandrīta lāzers ir lāzerepilācijas “zelta standarts” un ir vienīgais lāzers, kas efektīvi spēj iedarbojas uz smalkiem un vidēji gaišiem (bet ne sirmiem) matiņiem, padarot lāzerepilāciju patiesi iedarbīgu klientiem arī ar šādu matiņu tipu.

 

Cik procedūras jāveic, lai sasniegtu rezultātu?

Rezultāts ir redzams jau pēc pirmās procedūras reizes, tomēr pilnīgam rezultātam nepieciešams veikt pilnu lāzerepilācijas kursu, kas  vidēji ir 6 reizes ar 6 – 8 nedēļu intervālu. Precīzs procedūru skaits ir atkarīgs no ādas un matiņu tipa, kā arī hormonālā fona organismā. Pēc pareizi veikta lāzerepilācijas kursa matiņi ataug ļoti lēni vai neataug nemaz, un uzturošo procedūru ir nepieciešams veikt 1-2 reizes gadā.

 

Kontridikācijas 

  • Onkoloģija
  • Grūtniecība
  • Ādas dzīšanas traucējumi
  • Gaismjūtīgas saslimšanas
  • Nesen iesauļota āda
  • Akūti iekaisumi apstrādājamā zonā
 

Kā sagatavoties procedūrai?

Dienu pirs procedūras izvēlētā zona ir jānoskuj

Vismaz četras nedēļas pirms procedūras nedrīkst veikt vaksāciju vai epilāciju

Vismaz divas nedēļas pirms procedūras nedrīkst sauļoties vai lietot pašiedeguma līdzekļus

Nedēļu pirms procedūras nedrīkst ietot ādu kairinošas vielas, medikamentus, ziedes uz ādas

Pēc procedūras

Nedrīkst sauļoties divas nedēļas pēc procedūras veikšanas

2 - 4 dienas nedrīkst apmeklēt pirti vai baseinu