HIALURONSKĀBES FILLERU INJEKCIJAS

HIALURONSKĀBES FILLERU INJEKCIJAS

Hialuronskābes filleru injekcijas ir efektīvs veids sejas kontūras uzlabošanai un grumbu korekcijai, palīdzot veiksmīgi cīnīties ar redzamām novecošanas pazīmēm.
Agrīnās sejas ādas novecošanas pazīmes izpaužas ādai ķļūstot plānākai, sejas kontūra zaudē līdzšinējo formu un veidojas grumbas. Injicējot hialuronskābes pildvielu, tiek veikta sejas kontūras korekcija un aizpildītas grumbiņas, rezultātā izlīdzinot ādu.

KAS IR HIALURONSKĀBES PILDVIELA?

Hialuronskābe cilvēka organismā rodas dabiski un palīdz šūnās saglabāt mitrumu, nodrošinot ādas elastību un jauneklīgu izskatu. Ar laiku hialuronskābes daudzums organismā samazinās, tādēļ āda izžūst, rodas sīkas grumbiņas, kas ilgtermiņā kļūst dziļākas un acīmredzamas.
Injicēta hialuronskābes pildviela augstās koncentrācijas dēļ ļoti vienmērīgi sadalās un aizpilda hialuronskābes trūkumu, mitrinot ādu, izlīdzinot grumbas, piešķirot audiem apjomu un uzlabojot ādas nokrāsu.

 

VAI HIALURONSKĀBES IEVADĪŠANAS PROCEDŪRAS IR SĀPĪGAS?

Pirms procedūras uz ādas tiek uzklāts lokāls anestezējošs krēms. Injekcijas tiek veiktas ar tievu adatu, ievadot hialuronskābes preparātu ļoti mazos daudzumos, attiecīgi nodrošinot pēc iespējas mazāku diskomfortu.

 

CIK ILGI SAGLABĀJAS EFEKTS?

Injekcijas tiek veiktas ar kvalitatīviem un estētiskajā medicīnā augsti novērtētiem preperātiem, kas ir izturīgi un lēni uzsūcas, kā rezultātā tiek nodrošināts ilglaicīgs efekts – no 1 līdz 2 gadiem.