Estētika

Botulīna toksīna injekcijas

Botulīna toksīna injekcijas ir vienkārša un droša procedūra. To izmanto kā līdzekli pret grumbām un mīmikas krunciņām, smieklu krunkām vai vārnu kājiņām. Injekcijas efektīvi izlabo horizontālas pieres rievas un vertikālas “dusmu” krunkas. Botulīna toksīna injekcijas ir labs risinājums arī cīņā ar pastiprinātu svīšanu jeb hiperhidrozi, kad antiperspiranti un citas metodes nespēj apturēt sviedru tērcītes. Botulīns mazina sviedru dziedzeru aktivitāti, kavējot nervu impulsus, kā rezultātā dziedzeru sekrēcija mazinās un svīšana normalizējas. Botulīna toksīna spēja iedarboties uz nervu impulsiem tiek izmantota arī, ārstējot migrēnas pacientus, kā arī rētu korekcijā un pie izteikta sejas ādas apsārtuma jeb rozācijas.

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA?

Botulīna toksīnu  ar smalku mikroadatu precīzi ievada konkrētos punktos, kā rezultātā tiek bloķēts nerva impulsa pārvade konkrētajā muskulī, traucējot tam sarauties. Mīmika kļūst mazāk aktīva un tiek kavēta grumbu veidošanās.

KĀ IZSKATĪSIES SEJAS ĀDA PĒC PROCEDŪRAS?


Pēc botulīna injekcijām āda konkrētajās zonās kļūst gluda, un grumbas izlīdzinās, bet pārējā sejas muskulatūra strādā kā parasti, tādēļ ierastā sejas izteiksme nemainās.
 

CIK ILGI SAGLABĀJAS EFEKTS?


Botulīna injekcijas iedarbība saglabājas 6–12 mēnešus. Klīniskie pētījumi rāda, ka pēc atkārtotām injekcijām efekts ir noturīgāks un ilgāks, jo konkrētajā zonā muskuļi atslābst un zūd pieradums veidot noteiktas sejas izteiksmes.

 

Filleru injekcijas

Sejas kontūru uzlabošanai un grumbu korekcijai mēs piedāvājam efektīvu risinājumu – hialuronskābes injekcijas. Injekcijas palīdzēs veiksmīgi cīnīties ar redzamām novecošanas pazīmēm. 
Agrīnās sejas ādas novecošanas pazīmes izpaužas ādai ķļūstot plānākai, sejas kontūras zaudē līdzšinējo formu un veidojas grumbas. Injicējot hialuronskābes pildvielu, tiek veikta sejas kontūras korekcija un aizpildītas grumbiņas, rezultātā izlīdzinot ādu.

KAS IR HIALURONSKĀBES PILDVIELA?


Hialuronskābe cilvēka organismā rodas dabiski un palīdz šūnās saglabāt mitrumu. Viena hialuronskābes molekula satur aptuveni 1000 molekulu ūdens. Tā saglabājams ādas elastīgums un ādas izskatās jauna. Ar laiku hialuronskābes daudzums organismā samazinās, tādēļ āda izžūst, rodas sīkas grumbiņas, kas ilgtermiņā kļūst dziļākas un  acīmredzamas. 
Hialuronskābes pildviela izveidota no kristāliska izskata hialuronskābes. Tā ievadīta ādā, augstās koncentrācijas dēļ ļoti vienmērīgi sadalās un aizpilda hialuronskābes trūkumu. Injicēta hialuronskābe mitrina ādu, aizpilda grumbas, piešķir audiem apjomu, modelē sejas kontūru un uzlabo ādas nokrāsu.


VAI HIALURONSKĀBES IEVADĪŠANAS PROCEDŪRAS IR SĀPĪGAS?

Pirms procedūras uz ādas tiek uzklāts lokāls anestezējošs krēms. Injekcijas tiek veiktas ar tievu adatu, ievadot hialuronskābes preparātu ļoti mazos daudzumos, attiecīgi nodrošinot pēc iespējas mazāku diskomfortu. 

CIK ILGI SAGLABĀJAS EFEKTS?

Injekcijas tiek veiktas ar kvalitatīviem un estētiskajā medicīnā augsti novērtētiem preperātiem, kas ir izturīgi un lēni uzsūcas. Šo īpašību dēļ efekts saglabājas ilglaicīgi – no 1 līdz 2 gadiem. Ievadītā hialuronskābe stimulē kolagēna sintēzi, epidermas un dermas reģenerācijas īpašības. Veicot nākamo procedūru, hialuronskābes preparātu ir nepieciešams ievadīt mazāk.