BIOREVITALIZĀCIJA

BIOREVITALIZĀCIJA

Biorevitalizācija ir mezoterapijas procedūras paveids, kas visā pasaulē tiek atzīta kā efektīva ādas pretnovecošanās injekciju metode, ar kuras palīdzību atjauno hialuronskābes deficītu ādā.

KAM IR PAREDZĒTA PROCEDŪRA?

Biorevitalizācijas ir piemērota dehidrētas, blāvas ādas gadījumā, parādoties pirmajām hronoloģiskās vai fotonovecošanāš pazīmēm, tāpat tā būs lieliski piemērota pirms vasaras sezonas, sagatavojot ādu intensīvai UV staru ietekmei. Biorevitalizācija ir piemērota arī pēc lāzerprocedūrām, plastikas operācijām un ķīmiskā pīlinga.

KĀDI IR PROCEDŪRAS IEGUVUMI?

  • veselīga, dziļi mitrināta āda;
  • uzlabots ādas tonuss;
  • uzlabots sejas ovāls;
  • izlīdzināts sejas ādas tonis;
  • samazināta pigmentācija.

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA?

Preperāts ādā tiek ievadīts papulu tehnikā. Apstrādājamās virsmas laukumu un injekciju skaitu stingri kontrolē kvalificēts speciālists, ar atbilstošu sertifikātu metodē, balstoties uz pacienta pacienta indikācijas un sasniedzamā ārstēšanas mērķa.

CIK PROCEDŪRAS IR NEPIECIEŠAMAS?

Pilnam kursam iesakām 2-4 procedūras ar mēneša intervālu, atkarībā no pacienta indikācijas un sasniedzamā ārstēšanas mērķa.

KĀ IZSKATĪSIES SEJAS ĀDA PĒC PROCEDŪRAS?

Pēc procedūras būs redzamas papulas, tās ir ādas krāsā un nerada tūsku, taču var radīt apsārtumu. Papulas uzsūcas 2-3 dienu laikā. Kā arī pēc procedūras var būt pavisam nelieli zilumi, kas izzūd dažu dienu laikā.

VAI PROCEDŪRA IR SĀPĪGA?

Procedūra ir praktiski nesāpīga, jo pirms procedūras uz ādas tiek uzklāts lokāls anestezējošs krēms.

 

BIOREVITALIZĀCIJA LIFTINGA EFEKTAM

Procedūra paredzēta pacientiem, kuru vēlas uzlabot vispārējo sejas ādas stāvokli un iegūt ļoti dabisku liftinga efektu. Injicējamais preperāts ir arī kā biostimulants, kas stimulē mūsu pašu šūnu- kolagēna un elastīna šķiedras ražošanu, kas ir būtisks ieguvums ilgtermiņā, jo viena nonovecošanāš pazīmēm ir noslidējumi, kas šajā gadījumā tiek novērsti. Tā kā šīs injekcijas nav pildvielas jeb filleri, efekts ir īslaicīgāks, bet efektīvāks ilgtemiņā. Procedūru ir nepieciešams veikt vienu reizi un rezultāts saglabājas 2-4 mēnešus.